SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9

IM. DOKTORA FRANCISZKA WITASZKA W POZNANIU

Zajęcia pozalekcyjne


ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Gdy milknie ostatni dzwonek, w szkole zapada głucha cisza... Skądże znowu! To zdanie możecie włożyć między bajki. W naszej szkole jeszcze długo po ostatniej lekcji słychać gwar rozmów, bo dla naszych uczniów mamy przebogatą ofertę zajęć dodatkowych:

Zajęcia dodatkowe w Szkole Podstawowej nr 9

Lp. RODZAJ ZAJĘĆ TERMIN/GODZINA NAUCZYCIEL
 1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa 1a i 3c

wtorek 8.00-8.45 (3c)

środa 12.40-13.25 (1a)

J. Ćwiklińska
 2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa 2b i 3ab

środa 8.00-8.45 (3ab)

czwartek 8.00-8.45 (2b)

H. Hajek
 3. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa 2cd i 3d

wtorek 8.00-8.45 (3d)

czwartek 8.00-8.45 (2cd)

A.Skwarska
 4. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne klasa 1a

środa 8.00-8.45 (1a)

piątek 8.00-8.45 (1a)

R. Gęszczak
 5. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze klasa 2a wtorek 8.00-8.45 A.Burkiewicz
 6. Zajęcia rozwijające zainteresowania z edukacji polonistycznej „Potyczki ortograficzno-logiczne” dla klas II-III poniedziałek 8.00-8.45 A.Burkiewicz
 7. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjnych 2a b c

czwartek 12.20-13.30 (oddział przedszkolny)

czwartek 13.35-14.20 (2abc)

piątek 10.30-11.15 (2a)

J. Ratajczyk
 8.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjnych 2d

poniedziałek 8.00-8.45

wtorek 8.00-8.45

K. Banach
 9.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjnych 3a b

czwartek 8.00-8.45 (3a)

piątek 10.30-11.15 (3b)

poniedziałek 13.35-14.20 (4a)

poniedziałek 8.00-8.45 (5a)

D.Kajdan
 10.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjnych 3c d

środa 7.10-7.55 (3c gr. I)

środa 8.00 -8.45 (3c gr. II)

czwartek 8.00-8.45 (3d- dwie grupy naprzemiennie)

piątek 12.35-13.20 (4b- dwie grupy naprzemiennie)

piątek 13.20 -13.45 (5d)

K. Michalak
 11. Zajęcia logopedyczne

wtorek 14.25-15.10 (klasy 4-6 , co dwa tygodnie)

wtorek 12.30-13.30 (oddział przedszkolny)

środa 8.00-8.45 (klasy 2)

czwartek 8.00-8.45 (klasy 2)

piątek 13.50-14.35 (klasy 2 co dwa tygodnie)

piątek 10.30-11.00 (oddział przedszkolny)

J. Smuszkiewicz
 12. Zajęcia logopedyczne

poniedziałek 8.00-8.45 (3d,3a)

poniedziałek 12.40-13.25 (3c)

wtorek 8.00-8.45 (1a, 3b)

wtorek 12.40-13.25 (1a)

środa 8.00-8.45 (2c)

czwartek 13.30 -14.15 (5c,5a)

piątek 10.25-11.10 (2c,3d,3c)

M. Ossowska
 13. Zajęcia terapeutyczne klasy

środa 8.00-8.45 (klasy 2)

wtorek 14.20-15.10 (klasy 4)

K. Chałupa
 14. Zajęcia terapeutyczne klasy poniedziałek 12.30-13.15 (klasy 3) W. Skrzypek
 15. Gimnastyka korekcyjna „Poznań stawia na zdrowie- profilaktyka wad postawy wśród dzieci uczęszczającychdo klas I-IV szkół podstawowych
w Poznaniu”
środa 8.00-8.45 p. M. Halontka
 16. Gimnastyka korekcyjna „Poznań stawia na zdrowie- profilaktyka wad postawy wśród dzieci uczęszczających do klas I-IV szkół podstawowych
w Poznaniu”
czwartek 8.00-8.45 p. K. Bugaj
 17. ZajęciaMediomaniacy – doskonalimy dziennikarski warsztat pracy” dla uczniów klas IV-VI piątek 13.35-15.00 p. J. Jaźwińska
 18.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne

środa 14.00-15.00 (6a,b)

poniedziałek 14.00-15.00 (6b)

czwartek 7.30-8.00 (4c)

p. J. Gabryelczyk
 19. Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne

środa   14.20-15.05 (6c)

czwartek 13.30-14.20 (5d)

czwartek 14.20-15.00

p. H. Gadzińska
 20. Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne

wtorek 13.35-14.20 (6d)

poniedziałek 13.35-14.20 (5b co dwa tygodnie)

środa 13.35-14.20(4a co dwa tygodnie)

p. D. Gątarz
 21. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

środa 13.30-13.35 (5d)

czwartek 12.40-13.25 (4a/4c naprzemiennie)

piątek 13.30-13.55 (6d)

p. W. Grzęda
22. Zajęcia sportowe „Trzymaj formę” - gry i zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

piątek 13.30-14.15

środa 13.30-14.15

p. M. Halontka
 23. Nauka gry na gitarze dla uczniów klas

wtorek 13.30 -14.15 (klasy1-3)

poniedziałek 13.30-14.15 (klasy 4-6)

p. M. Hoffmamm
 24.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

poniedziałek 13.35 (5d)

środa 13.35 (5ab/4b naprzemiennie)

p. J. Jaźwińska
 25. Zajęcia sportowe- gry zespołowe i wycieczki turystyczne dla klas IV-VI

wtorek 14.30-15.15

(w przypadku wycieczek terminy i godziny zajęć mogą ulec zmianie)

p. K. Kaczmarek
 26. Zajęcia sportowe- gry i zabawy dla klas I-III środa 14.30-15.15 p. K. Kaczmarek
 27. Zajęcia rozwijające zainteresowania – koło religijne

poniedziałek 13.35-14.20 (klasy 2- 3)

środa 13.35-14.20 (klasy 4-6)

p. R. Kharitonov
 28. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

poniedziałek 12.40-13.10 (4c)

wtorek 13.30-14.50 (6a,6d)

piątek 13.30-14.00 (5c)

p. B. Kubiak
 29.

Zajęcia socjoterapeutyczne

wtorek 13.30-14.15

(w przypadku wyjść terminy i godziny zajęć mogą ulec zmianie)

p. Link Kacprzak
 30. Zespół wokalny, nauka gry ma flażolecie piątek 13.30-14.14 p. Link Kacprzak
 31. Zajęcia terapeutyczne wtorek 13.30-14.15 (6b,6c,6d) p. A. Kurowska Maciejewska
 32. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze środa 8.00-8.45 p. L.Matuszewska
 33. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

poniedziałek 13.35-14.00(6c)

wtorek 13.35-14.00 (5ab)

środa 8.-8.45 (5c/5cd naprzemiennie)

p. E. Napierała
 34. PCK

środa 13.35-14.20

(w przypadku wycieczek/wyjść/akcji terminy
i godziny zajęć mogą ulec zmianie)

p. G. Szczepanik
 35. Zajęcia przyrodnicze

wtorek 13.35 (5b i 5d naprzemiennie z 6a)

czwartek 8.00 -8.45 (6c co trzy tygodnie)

(w przypadku wycieczek/wyjść/akcji terminy
i godziny zajęć mogą ulec zmianie)

p. G. Szczepanik
 36. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek 7.10-7.55 (klasy 6ab, co dwa tygodnie)

środa 13.35-14.20 (klasa 4c, co dwa tygodnie)

p. B. Szymanek
 37. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

wtorek 13.25-14.10 (4a)

piątek 13.30-14.15 (6c)

p. K. Wiśniewska
 38. Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze dla klas IV „Mali odkrywcy” wtorek 13.30-14.14 p. M. Welzandt
 39. Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego „English is fun” poniedziałek 13.30-14.15 p. A. Wojciul
 40. Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego „Let s study English” wtorek 13.30-14.15 p. A. Wojciul
 41. Zajęcia sportowe - piłka nożna poniedziałek 15.30-16.15 p. J. Bilitz
 42. Zajęcia sportowe – Unihoc/ zajęcia rowerowe wtorek 14.30-15.15 p. J. Bilitz
 43. Zajęcia sportowe „Trzymaj formę” - gry i zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

piątek 13.30-14.15

środa 13.30-14.15

p. K. Bugaj
 44. Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego dla klas IV poniedziałek 13.35-14.55 p. T. Czapla
 45. Zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego dla klas

środa 14.30-15.15 (klasy 6)

poniedziałek 13.30-14.15 (klasy 3)

p. W. Czapla
 46. Zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania matematyczno- przyrodnicze „Badamy i podziwiamy świat” poniedziałek 13.30- 15.00 p. M. Ossowska
 47. Doskonalenie umiejętności czytania. Pomoc
w odrabianiu lekcji.
poniedziałek 12.30-13.30 p. M. Bałdysiak
 48. Zajęcia plastyczne poniedziałek 13.30-14.30 p. M. Bałdysiak
 49. Klub 9

wtorek 14.45-16.45

16.50-17.50 (zajęcia komputerowe)

Środa 15.30-17.30

p. K. Banach
Zmień kontrast